Sitemizde şuan toplam 2102 film bulunmaktadır.

Erdoğan’dan flaş açıklamalar

0
( Yüksek Kalite )


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Fetih Ruhu, Fatih ve Gençlik” konulu kompozisyon yarışması ödül töreninde flaş açıklamalar yaptı, facebook twitter ve internet, sanal ilişkiler konusunda gençleri uyardı.

Başbakan Erdoğan; “Fetih kavramının içini boşaltmak için asırlar boyunca sinsice mücadele verdiler” dedi.

İşte Başbakan’ın konuşmalarından satırbaşları:

İstanbul’un fethinin, büyük fethin 561’nci yıl dönümünü idrak ederken, Fatih Sultan Mehmet’i onun övülmüş ordusunu askerini hürmetle yad ediyor, mekanları inşallah cennet olsun diye dua ediyorum. Siz bizim iftihar vesilemizsiniz. Siz bizim gurur kaynağımızsınız. Sevgili gençler dün akşam Küçükçekmece’de Yahya Kemal Beyatlı gösteri merkezinde, oradaki gençlerimize de ifade ettim. Genç kardeşlerim fethin manasını çok iyi öğrenmek, fetih ruhunu çok iyi anlamak, Fatih Sultan Mehmet’in ufkunu vizyonunu özellikle de onun bizlere emanet bıraktığı fetih ruhunu çok iyi kavramak durumundayız.

Bizim millet olarak tarihimizle aramıza set çekmek istediler. İrtibatı koparmak istediler. Bizi kendi öz değerlerimize, öz kültürümüze kendi kavramlarımıza yabancılaştırmak istediler. Fetih kavramının içini boşaltmak için, asırlar boyunca sinsice mücadele verdiler. Burada bir kez daha hatırlatmak isterim, Fetih işgal değildir sevgili gençler. İlhak değildir, gasp etmek değildir. Zorla ele geçirmek değildir. Fetih açmaktır, fetih köhnemiş kilitleri açmış, pas tutmuş kapıları aramak, gönüllere giriş yapabilmektedir. Fetih zalime dur diyebilmek, zulme itiraz edebilmektir.

GEZİCİLER FİKRİ OLMAYANDIR

Fikrin, düşüncenin olmadığı yerde şiddet vardır. İşte bu geziciler var ya geziciler onlar fikri olmayandır. Onlar düşüncesi olmayandır. Onlar dikili bir ağacı olmayandır. İşte siz öyle bir gençlik olmayacaksınız. Siz kalemle konuşacaksınız.

FACEBOOK TWİTTER UYARISI

facebook twitter ve internet ve sanal ilişkiler konusunda gençlere uyardı ve “kendinizi kaptırmayın” dedi.

Erdoğan şöyle seslendi: “Gençler, Facebook’un, Twitter’ın, YouTube’un asla esiri olmayın. İnternetin getirdiği görsel çılgınlıklara teslim olmayın.”

411 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
full hd film izle