Sitemizde şuan toplam 2102 film bulunmaktadır.

Köln, Başbakan Erdoğan’ın mitingine hazırlanıyor

0
( Yüksek Kalite )

Almanya’nın Köln kentinde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı mitingi protesto edecek olan gruplar sabahın erken saatlerinden itibaren Köln’deki Ebertplatz’da toplanmaya başladılar.
Erdoğan’a destek olmak için Köln’e giden gurbetçiler ise uçak ve trenlerde yer bırakmadı… Spor salonunun dışında da büyük bir kalabalığın Erdoğan’a destek vermesi bekleniyor…

Almanya Alevi Birlikleri Federasyonu’nun (AABF) organize ettiği protesto mitingine Avrupa’nın pek çok ülkesinden ve Almanya’nın hemen her kentinden katılım var. Gruplar otobüslerle gelmeye devam ediyorlar.

Protestocu grup saat13.00’de (Almanya yerel saati) Ebertplatz’dan yürüyüşe başlayacak. Grup daha sonra Ring Caddesi, Rudolfplatz ve Aachener Caddesi üzerinden İnnere Kanalstrasse ile Schmalbeinstrasse arasındaki yeşil alana gelecek. Burada ise miting saat 18.30’a kadar sürecek. Protesto mitingine 30 binden fazla kişinin katılması bekleniyor.

6 BİN POLİS GÖREVLENDİRİLDİ

Günlerdir olası provakasyonlara karşı hazırlık içerisinde olan polis, güvenliğin sağlanması için teyakkuzda. Lanxess-Arena’da Başbakanın güvenliğini 300 özel güvenlik görevlisiyle sağlayan Alman polisi, Köln’de gün boyu güvenliğin sağlanması için 6 bin polis görevlendirdi.

461 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

full hd film izle