Sitemizde şuan toplam 2102 film bulunmaktadır.

TATLI SÖZÜN FAYDASI

0
( Yüksek Kalite )

TATLI SÖZÜN FAYDASI

                Atasözüne göre tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Aslında şöyle bir durup düşündüğümüzde bu sözün ne kadar da doğru olduğunu anlarız. Çünkü en büyük iletişim aracımız olan dili kullanma şeklimiz bizi her alanda ileri götürebilir. Sevgiyi paylaşmanın en önemli yollarından biri de konuşmadır. Duygularımızı dile dökmek ve kendimizi karşımızda ki insana anlatmak oldukça önemlidir. Çevremizde ki insanlara güzel sözler söylemek onların mutlu olmasını sağlar. Çünkü insanlar sevildiğini her zaman bilmek ve duymak isterler.

Geceleri yatmadan önce sevdiğimiz insandan alacağımız bir mesaj beklide o gece daha rahat ve mutlu uyumamıza neden olacaktır. Okuyacağımız güzel bir söz bizi kendimizi özel hissettirir. Bu nedenle iyi geceler mesajları güzel bir gece geçirmemiz önemli bir yere sahiptir. Sadece sevgilimize değil arkadaşlarımıza ailemize attığımız mesaj da çok önemlidir. Uyumadan önce sevdiklerimizin de sevildiklerini belirtmek istediğimizde başvurduğumuz ilk yollardan biridir.  Uyku başladıktan sonra ise bizleri rüyalar beklemektedir. Beklide gün içinde yaşadığımız olayların en doğal şekilde karşımıza gelme şeklidir rüyalar. Bazen rüyamızda çok farklı şeyler görebiliriz. Bu değişik rüyaların ise anlamlarını merak ederiz. Bu merakı gidermek için rüya tabirlerine ihtiyaç duyarız. Bazen rüyaların içinde gizli anlamlar vardır. Tüm bunları öğrenmek için tabirleri okumak gereklidir.

Değişik bilgilerin ve değişik ilgi alanlarının bulunduğu sitemizde güncel konulardan birçoğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aradığınız değişik konular hakkında yol gösterici ve kendinizi ifade edemediğiniz anlarda size anlamlı sözlerle yardımcı olan bir siteyiz. Sizde ziyaret ettiğinizde büyük keyif alacaksınız. Gördüğünüz sözleri sevdiklerinizle paylaşmak isteyecek kendinizi anlatan sözleri bulmanın keyfini çıkaracaksınız. Sizde sevginizi veya ruh halinizi daha net ortaya koymak istiyorsanız hemen sitemize gelin ve kendi durumunuza göre sözleri sevdiklerinizle paylaşın.

367 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
TATLI SÖZÜN FAYDASI

Tür: Genel

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

full hd film izle